מערכת רישום לאירועים

אתר למכירת כרטיסים שעובד בשבילך

כולנו נהנים מפעם לפעם מהופעה טובה, משחק כדורגל, כנס מקצועי בתחום ההתמחות שלנו ושלל סוגי אירועים נוספים שהקונספט שלהם, אמנם, יכול להשתנות, אך דבר אחד משותף לכולם – הם דורשים (לרוב) רכישת כרטיסים מבעוד מועד. מכנה משותף נוסף לכל המשתתפים באירוע הללו הוא שאין חלק מתיש יותר בדרך לאירוע הנחשק. מה עושים? הגיע הזמן להכיר: מערכת למכירת כרטיסים אונליין שעובד בשבילכם והופך את החלק המתיש לנוח במיוחד – עבור המוזמנים וגם עבורכם, מארגני האירוע.

מדוע זה חשוב?


  רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  דמיינו שאתם מגיעים לאירוע, אליו תכננתם לרכוש כרטיסים בקופה, באירוע עצמו. אתם עומדים בתור, מחכים וממתינים. בדלפק המכירה עומדים שלושה מוכרנים שלא מצליחים להתמודד עם עומס האנשים והתור. לא. זז. בסופו של דבר, אתם מגיעים לראש התור כשאתם עייפים ומותשים, ואין ספק שהדבר משפיע גם על מידת ההנאה שלכם מהאירוע עצמו. אם היינו מתגוררים בממלכה הבריטית, סביר להניח שהתורים היו מתנהלים באופן שקט ומסודר – אך מאחר ובמדינת ישראל עסקינן, התורים, פעמים רבות, הופכים להיות בלתי נסבלים ויתרה מכך, לעתים אין מספיק כרטיסים והאכזבה נעשית כפולה…

  הפתרון: אתר למכירת כרטיסים

  החלפת השיטה המסורתית בשיטה חדשנית ודיגיטלית הופכת את העסק כולו לפשוט הרבה יותר. התורים הארוכים נשארים הרחק מאחור, חוסר הוודאות בנוגע לכמות הכרטיסים שנותרה מתחלף בתמונת מצב ברורה בכל עת והתשישות מצד הקונה מתחלפת בקלות, נוחות וכמה קליקים בלבד – והופס, יש לנו כרטיס!

  תוכנה אחת, ניהול ממוחשב מלא

  אתר למכירת כרטיסים מאפשר לכם לשלוט בכל מערך המכירה מתוך ממשק אחד, תוכנה אחת וניהול יחיד ויעיל. בצורה זו, אתם יכולים לערוך בקרה מלאה בכל רגע נתון, לקבל מידע על סוגי הכרטיסים שנמכרו, הכמות שנותרה ואף לערוך פילוח סטטיסטי מדויק של הרוכשים. כך אתם מבטיחים לעצמכם רווחים מקסימליים וניהול נכון של מערך המכירה. לדוגמא, במידה ואתם נוכחים לדעת כי הכרטיסים לא "זזים", אולי תשקלו לצאת במבצע או לפנות לאפיקי פרסום נוספים.

  כניסה חלקה לאירוע

  תהליך רכישת הכרטיסים דרך אתר למכירת כרטיסים הוא פשוט, נוח ומהיר במיוחד. כל שעל המוזמנים לעשות הוא לבחור את הכרטיס שברצונם לרכוש, להגדיר את כמות הכרטיסים הרצויה, להכניס קוד הנחה (אם יש) ולבחור את המושבים (אם מתאפשר). התשלום מהיר נוח ולא פחות חשוב – מאובטח, וכעבור שתי דקות נחה בתיבת המייל שלהם הודעה עם הזמנה לאירוע. בנוסף, הכניסה לאירוע עצמו מהירה הרבה יותר – רק מציגים את הקוד לנציגי האירוע בכניסה, ונכנסים.

  מתקדמים עם הטכנולוגיה

  אם בעבר ממשקי המכירה של כרטיסים לאירועים שונים היו דרך מוקד טלפוני, ביום האירוע או דרך משרד להזמנת כרטיסים – הרי שהיום כמעט כולם יודעים: בניית אתר למכירת כרטיסים הוא בגדר חובה, לא פחות. קהל הצרכנים הישראלי (ובטח שבעולם…) התרגל לסטנדרטים גבוהים של מכירה. את כרטיסי הנייר מחליף קוד דיגיטלי, את התורים הארוכים מחליף ממשק נוח ואת הסרבול מחליפה הקדמה – ואתם, כמובן, רוצים להיות במקום בו הצרכנים שלכם נמצאים.


   רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

   0 תגובות

   השאירו תגובה

   Want to join the discussion?
   Feel free to contribute!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *