בחירת דומיין

בחירה ורכישת דומיין

שיקולים מרכזיים בבחירת שם מתחם (דומיין) לעסק

כל עסק מתחיל מבחירת שם נכון ומדויק – בחירת שם דומיין מתאים לעסק שלך, הוא שלב מכריע לעתיד האתר והצלחת העסק שלך. כל דומיין ייחודי ואין שם דומיין זהה לו בכל הרשת העולמית. לכן, לדומיין יש השפעה מכרעת על שיווק, ייצוג, מיתוג, קידום אתר והעסק שלכם ברשת האינטרנט. שם הדומיין ילווה אתכם לטווח הארוך –  המוניטין, התדמית והמיצוב וכל התוצרים הנלווים: לוגו, ניירת, שילוט, אתר, דף עסקי ועוד, כולם תלויים בשם שנבחר לעסק.

בחירת דומיין

פרמטר חשוב נוסף, היינו דומיין קליט, קצר וזכיר – למשל כאשר נבנה לכם דוא”ל עם שם הדומיין שלכם, תרצה שיהיה לך קל ופשוט למסור את הדוא”ל בטלפון ללקוח.


  רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  לסיום, איך אפשר בלי מספר טיפים לבחירת דומיין (שם מתחם),

  ראשית מומלץ לבחור דומיין שמציג באופן ברור את המותג שלכם, עדיף גם שזה יהיה שם האתר. יש כאלו שיגידו שיש לבחור שם מתחם על סמך קידום אורגני (מילות מפתח), אני לא כזה בטוח שזה הפרמטר הראשון שלפיו צריך לבחור, חשוב יותר לבחור שם קליט, זכיר ושממצב אותך נכון.

  במקרה הזה, שם קצר ולא מחרוזת ארוכה מידי, יסייע לאנשים לזכור אותו, להגיע אליך בגוגל מבחינת קידום אתרים ולאיית אותו בקלות.

  לגבי הסיומת בעת בחירת דומיין – כאן אני נחרץ יותר – ללקוחות שפונים אלי ומעוניינים בסיומת com אני מייד שואל אם מדובר באתר בינלאומי או באתר המספק שירות רק בישראל. כך מיד יודעים שמדובר באתר הפונה לשוק הישראלי, לשוק המקומי ולא לשוק הבינלאומי. גם מבחינת הקידום האורגני בגוגל, במידה והאתר בעברית ומכוון לשוק המקומי עדיף שיהיה בסיומת co.il במידה האתר שייך לארגון או רשות נבחר בסיומת ..org.il

  לסיוע בבחירת דומיין והצעת מחיר צור עמנו קשר


   רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

   0 תגובות

   השאירו תגובה

   Want to join the discussion?
   Feel free to contribute!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *