בניית אתר בהתאמה למנועי החיפוש

בניית אתר בהתאמה למנועי החיפוש

בניית אתר בהתאמה למנועי החיפוש של גוגל, יאהו ובינג

חשבו מתי בפעם האחרונה חיפשתם שירות או מוצר ספציפיים בפייסבוק או באינסטגרם?

אולי אתם צורכים המון מידע דרך הרשת החברתית, אך רובו מגיע אליכם כצרכנים פסיביים.


  רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  כאשר אתם זקוקים לשירות או מחפשים מוצר מסוים, כמעט תמיד אתם פונים למנועי החיפוש, שם ממתינים לכם תוצאות החיפוש של האתרים הרלוונטיים המוצגים לכם לפי מילת החיפוש שלכם. זאת בדיוק הסיבה – בניית אתר בהתאמה למנועי חיפוש מובילים היא אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת חברה לבניית אתרים וצעד חכם שיכוון את האתר שלכם לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש! עם כל הכבוד לרשתות החברתיות, רוב הגולשים מוצאים את המידע לו הם זקוקים דרך מנועי החיפוש

  אמנם התפשטות הרשתות החברתיות במרחב הקיברנטי רק עולה בהתמדה, כאשר אלה מעוניינות לנגוס בכוחם של מנועי החיפוש, אך אלה (מנוע החיפוש של גוגל ואחרים) עדיין שולטים בתחום החיפוש. כאשר מדובר בהשגת אינפורמציה רלוונטית לגולש, בין אם מדובר בחיפוש אינסטלטור באזור המרכז, חברת קייטרינג שעושה עוגות נסיכות לימי הולדת וכו', המקום האינטואיטיבי ביותר אליו אנו ניגשים על מנת לחפש את השירות או המוצר, זה מנוע החיפוש.

  כמעט כל הטראפיק, התנועה של הגולשים אל האתרים, מגיעה דרך מנועי החיפוש והדירוג השונים ומנועי החיפוש הם אלה שעדיין שולטים במרחב זה.

  החישוב פשוט:

  דירוג גבוה יותר של האתר שלכם במנועי החיפוש השונים, מוביל לתנועה גדולה יותר לאתר שלכם וזה בדיוק מה שאתם רוצים: יותר תנועה לאתר שלכם משמע יותר חשיפה למוצר או השירות שלכם, יותר אחוזי המרה דרך האתר ו… יותר לידים ומכירות.

  לכן בניית אתר בהתאמה למנועי החיפוש הוא לא עניין של מותרות אלא מאפיין מרכזי שהאתר שלכם חייב למלא. לשם כך הוא חייב להיבנות לפי כללים ברורים של קוד ואסתטיקה מהם מורכב ציון האיכות של האתר לפי אותם מנועי חיפוש קפדניים. מנועי החיפוש הם בסך הכל רובוטים, אבל רובוטים חכמים..

  הדרך לבינה מלאכותית צוברת תאוצה משנה לשנה וישנה התקדמות גדולה בתחום, המשפיעה גם על התנהגותם של מנועי החיפוש הקיימים, אך אלה עדיין פועלים באותן דרכים של סריקת האתר שלכם והענקת ציון איכות ודירוג, לפיהם יקבע מיקומו בין כל האתרים האחרים, אך משימתם של בוני אתרים הופכת קשה יותר, כאשר עליהם לעמוד לא רק בתחרות מול אתרים מתחרים, אלא גם לבנות את האתר לפי החוקים המשתנים תדיר של מנועי החיפוש, לפיהם כאמור נקבע דירוג האתר שלכם.

  בניית אתר בהתאמה למנועי חיפוש עושה את ההבדל בין אתר מקודם לבין אתר המשתרך מאחור.

  בשורה התחתונה: דאגו לכך שהאתר שלכם לא רק יראה טוב ויכיל את כל המידע שהגולש צריך, יהיה זמין ונעים לעין ויאפשר לכל מי שנכנס אליו לקבל חוויית משתמש איכותית שתשאיר אותו באתר שלכם כמה שיותר זמן – אלא דאגו שהאתר שלכם יבנה בצורה חכמה ואיכותית בצורה שתבטיח חשיפה מרבית במנועי החיפוש ואפשרות הגעה לתוצאות הדירוג הגבוהות ביותר בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש!

  ששת גורמי ה SEO המובילים לשנת 2016


   רוצה לקבל פרטים? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

   0 תגובות

   השאירו תגובה

   Want to join the discussion?
   Feel free to contribute!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *