חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרסום בפייסבוק

תוכן עניינים

אתר פייסבוק הוא כבר מזמן אינו רק רשת חברתית. למעשה, במרוצת השנים, פייסבוק הפך לכלי שיווקי חזק במיוחד, בו אנשים רבים בוחרים לפרסם ולשווק את מוצריהם ואת העסק שלהם. פרסום בפייסבוק מאפשר את חשיפת המוצר או השירות אותו אתם מציעים למגוון רחב של אנשים ואוכלוסיית, עניין העשוי להגדיל את הכנסות העסק שלכם באופן משמעותי. אז מה חשוב לדעת על קמפיין ממומן בפייסבוק ולמה בעצם אתם צריכים את זה?

קצת נתונים על קידום בפייסבוק

פייסבוק היינה רשת חברתית פעילה ביותר, בה קיימים יותר ממיליארד משתמשים מרחבי העולם. ההערכה היא כי רק בישראל, היקף השימוש בפייסבוק עומד על כ- 4 מיליון משתמשים. נתונים מרשימים אלה הפכו את הפייסבוק לזירה בה ניתן ורצוי ביותר לפרסם מוצרים או שירותים שונים, שכן רמת החשיפה בפייסבוק מאפשרת לנו להגיע לאנשים רבים, גם כאלה שנמצאים פיזית רחוק מאוד מהשירות או המוצר אותו אנו מציעים. רמת חשיפה משמעותית זו הופכת את פייסבוק לאחד  הכלים הפרסומיים החזקים ביותר בשוק. חשוב לדעת גם כי באמצעות פרסום בפייסבוק, ניתן לכוון את המוצר או השירות שלנו לפרופילים מסוימים או לאוכלוסיות יעד מסוימות, וכך להגיע ללקוחות פוטנציאליים באופן מכוון וממוקד.

 

פרסום מוכוון מטרה & באזז ברשת

מחקרים מראים כי בישראל כ-4 מיליון משתמשים רשומים בפייסבוק, רובם נכנסים להתעדכן על בסיס יומיומי. מעוניין שהם יחשפו למוצר או השירות שלך? תן לנו לדוג אותם!

פרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם

ישנן דרכים רבות באמצעותן ניתן לפרסם מוצר או עסק בפייסבוק. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות ניהול דף פייסבוק, אשר צריך להתעדכן באופן תדיר, על בסיס יומיומי. דרך נוספת ויעילה יותר לפרסום בפייסבוק היינה באמצעות יצירת מודעות בתשלום, תוך הכוונתן לקהל היעד שלנו. כאשר נלחץ על המודעה, היא תפנה אותנו לדף נחיתה ממוקד אותו בנינו מראש, בו בדרך כלל ניתן יהיה להשאיר את פרטי הלקוח. באופן כללי, קיימות מגוון של דרכי קידום ממומן בפייסבוק. על מנת שנוכל לפרסם בפייסבוק באופן איכותי, יש להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מומחה או חברה איכותית, אשר מכירים את הפייסבוק ויודעים כיצד יש לבצע פרסום בפייסבוק באופן הממוקד והטוב ביותר.

פרסום בפייסבוק – לא מה שחשבתם

בעלי עסקים ועצמאיים רבים תוהים אם פרסום בפייסבוק מתאים להם. חשוב מאוד להבין כי בכל הנוגע לקידום עסק, כל סוג של פרסום שמטרתו לקדם את העסק ולחשוף אותו לקהל רב יותר של אנשים – מתאים. קידום ממומן בפייסבוק נחשב לדרך מהירה, יעילה וזולה לחשוף את המוצר או העסק שברשותנו לאנשים רבים, תוך התאמת החשיפה והפרסום לקהל היעד הספציפי שלנו, ומסיבה זו  – אין בעל עסק אשר אינו זקוק לפרסום בפייסבוק.

מבולבלים? אנחנו פה כדי לעשות סדר בבלגן

אנו, בחברת "סקוטי", מתמחים בשיווק באינטרנט בכלל ובפרסום בפייסבוק בפרט. חברתנו מורכבת מצוות של מומחים בתחום, אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל בעיה או שאלה שתתעורר, וילוו אתכם צעד אחר צעד בתהליך הפרסום והרחבת העסק.

דירוג התוכן
5/5
עקוב אחרינו
פוסטים אחרונים
אתם מספרים
יעניין אותך גם: