חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תוכן עניינים

אנחנו מתכתבים עם גוגל בווצאפ 🙂

למרות שהתרגלנו לקשר את המילה "אורגני" עם פירות וירקות שגדלים בטבעיות, קידום אורגני מתאר למעשה מגוון פעולות המתבצעות מתוך מטרה לקדם אתר אינטרנט כלשהו בגוגל. המילה "אורגני" בביטוי זה, מתייחסת לטבעיות בה מתבצע קידום גוגל, בניגוד לקידום שנוצר על ידי תשלום לגוגל הנקרא – קידום ממומן. כאשר גולשים מחפשים דבר מה באינטרנט, הם פונים בראש ובראשונה למנועי החיפוש – גוגל, שם הם מקלידים מילות חיפוש הרלוונטיות לצרכים שלהם, ומנוע החיפוש גוגל פורס בפניהם תוצאות שונות, שיכולות להתאים לחיפוש שלהם. על מנת לקבל את החשיפה המרבית לאתר שלנו, עלינו לדאוג לכך שהוא יופיע בגוגל בתדירות אופטימלית. כך, משתמשים רבים יותר ייכנסו לאתר, ייחשפו אליו ונוכל להגדיל את ה"טראפיק" בו, עניין שיגדיל בתורו את ההכנסות מהאתר.

מילות מפתח

קידום אתרים ניתן לבצע במגוון דרכים, כאשר אחת הדרכים היעילות לקידום בגוגל היינה באמצעות קידום אורגני בגוגל. לעומת קידום ממומן וסוגים נוספים של קידום בגוגל, קידום אורגני הוא תהליך ממושך, הדורש מחשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. עם זאת, קידום כזה בדרך כלל גם משיג את התוצאות הטובות ביותר, כך שבטווח הארוך – הוא בהחלט משתלם לנו. כאשר אנו מעוניינים להתחיל בקידום בגוגל, יש להגדיר לעצמנו תחילה מספר דברים, ביניהם התחום בו עוסק האתר ומילות המפתח הרלוונטיות לו. לדוגמה, אתר העוסק במכונות קפה ומעוניין להגדיל את החשיפה שלו, יצטרך להכיל ביטויים כמו "מכונות קפה איכותיות", "מכונות קפה זולות", או כל ביטוי אחר אותו יחפשו בדרך כלל הגולשים באינטרנט. על מנת לשלב את הביטויים הנכונים ביותר באתר, יש לבצע תחילה מחקר מקיף על התחום ועל מילות המפתח המוקלדות במנועי החיפוש השונים בהקשר אליו, כך שנוכל לשלב באתר את מילות המפתח המתאימות ביותר, במידה הנכונה.

 

קידום אתר במנוע חיפוש הגדול בעולם – גוגל, המבוסס תוכן איכותי & אופטימיזציה מדויקת. מקפיצים אותך לעמוד הראשון בגוגל!

קידום בגוגל המתמקד בהשגת המטרות העסקיות שלך

 

אז מה זה קידום בגוגל?

איך בעצם משלבים את מילות המפתח באתר? באמצעות התוכן הקיים בו, כמובן. מסיבה זו, פרט לתמונות והסברים קצרים על המוצר או השירות אותו אנו מציעים באתר, חשוב מאוד לשלב בו גם טקסטים. טקסטים אלה יכולים לבוא לידי ביטוי בשלל צורות: מאמרים מקצועיים, בלוג או כל דרך יצירתית אחרת, בה נוכל לשלב טקסטים באתר ולהטמיע בהם את מילות המפתח הרלוונטיות לנו. יצירת תכנים אלו הם חלק ממה שנקרא בעגה המקצועית "SEO" – כלומר, Search Engine Optimization (אופטימציה של מנועי החיפוש). כאשר מנועי החיפוש השונים, ובכלל זה גוגל, יזהו את מילות המפתח הרלוונטיות באתר שלנו, הם ידאגו להציג אותו בתוצאות החיפוש, וכך האתר יקבל חשיפה גדולה יותר לגולשים רבים – שזוהי, למעשה, מטרתו העיקרית של קידום בגוגל.

מקצועיות בראש ובראשונה

קידום בגוגל אולי נשמע קל, אבל למעשה, הוא דורש ידע רב ומחקר מקיף. מסיבה זו, חשוב מאוד לבצע את הקידום הזה אך ורק בעזרת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. אנו, ב"סקוטי", מתמחים בבניית אתרים ובקידום בגוגל, ומשיגים עבור לקוחותינו תוצאות נהדרות כבר שנים רבות.

זקוקים לקידום בגוגל? נשמח לעמוד לרשותכם. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר.

דירוג התוכן
5/5
עקוב אחרינו
פוסטים אחרונים
אתם מספרים
יעניין אותך גם:
קידום אתרים לצלמים
קידום במנוע חיפוש
Yuval
קידום אתרים לצלמים

בעולם הצילום התחרותי של ימינו, לא מספיק רק לייצר תמונות מדהימות כדי להבטיח הצלחה עסקית. כדי למשוך לקוחות חדשים ולבנות מוניטין מקצועי, צלמים חייבים להיות

להמשך קריאה >>
קידום אתרים לאדריכלים
קידום במנוע חיפוש
Yuval
קידום אתרים לאדריכלים

בואו נדמיין לרגע את הרגע המכונן שבו אדם מחליט לבנות את בית חלומותיו. הוא יושב מול מסך המחשב, מוכן לצלול לתהום האינסופית של האינטרנט בחיפוש

להמשך קריאה >>